در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
زمانی که قویترین بلندگو را داشته باشید، لازم نیست فریاد بزنید!

نیازمندیهای بوووق

اهداف و چشم انداز

نیازمندی های بوووق یک پایگاه بزرگ آنلاین است که هم به عنوان یک بازار مجازی و هم به عنوان یک مرجع نیازمندی ها به مشتریان خود  خدمات گسترده ای ارائه می دهد. آنلاین جو باعث ایجاد توسعه و در موارد زیادی باعث رونق کسب و کارها به صورت شخصی و غیر شخصی می شود که در آن کاربران مختلفی را به شرح زیر به یکدیگر مرتبط کرده و نیاز آن ها را برطرف می کند.
 

  • ارتباط مصرف کنندگان با مصرف کنندگان – به طور مثال : آگهی های کالای نو و دست دوم.
  • ارتباط تجار و یا کسب و کارها با مصرف کنندگان – به طور مثال : تجار و یا مصرف کنندگان کوچک و بزرگ می توانند آگهی های فروش کالا و یا خدمات خود را به معرض دید هزاران تجار و مصرف کننده هدف برسانند.
  • ارتباط مصرف کنندگان با تجار و کسب و کارها – به طور مثال : کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند از وجود نیاز مشتریان و یا مصرف کنندگان خود آگاهی پیدا کنند.

 
هدف ارجع ما در نیازمندی های بوووق این است که برای تجارت های کوچک این امکان را فراهم آوریم تا مشتریان و یا مصرف کنندگان خود را با کمترین تلاش و هزینه ممکن پیدا کنند. به علاوه، ما همچنین یک پایگاه آنلاین نیازمندی ها برای افراد و شرکت های حرفه ای و خاص ایجاد کرده ایم تا بتوانند کالاها و یا خدمات  خود را ارائه کرده، بفروشند و یا نیازهای مورد نظر خود را به راحت ترین و اقتصادی ترین راه ممکن به معرض نمایش گذاشته و یا بیابند.

 


  ثبت آگهی رایگان